Informace

Rodinný dům, 4+1

Stylová roubenka po citlivé rekonstrukci, s upravenou zahradou a venkovním bazénem je součástí vilové čtvrti sousedící s lesoparkem v podkrkonošském městečku Lázně Bělohrad.

V přízemí je obývací pokoj s kuchyní a možností vstupu na krytou terasu s krbem, dále pokoj, ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta, předsíň a veranda. V patře jsou umístěny 2 ložnice a koupelna (se sprchovým koutem a WC).

Původní část roubenky pochází cca z r. 1900, zděná část byla přistavěna v r. 2003, v r. 2015 proběhla rekonstrukce. Do domu jsou zavedeny veškeré inženýrské sítě (vodovod, elektřina, plyn, kanalizace), na pozemku je studna a retenční nádrž na dešťovou vodu. Bazén o rozměru 6 x 3 m má protiproud a posuvné krytí. Parkování je možné na pozemku.

Příjemně poklidná lokalita sousedí s přírodní památkou Bělohradská bažantnice, do deseti minut chůze je vzdálena mateřská a základní škola, prodejna potravin, bankomat, lékárna i autobusové nádraží. Místo má s okolními městy také vlakové spojení. Využívat lze bazén, relaxaci ve slatinných lázních, fitness, restaurace i kavárny. Město obklopuje krásná příroda, daleko není do Českého ráje, Krkonoš ani Orlických hor.

Interiér cca 130 m2, zastavěná plocha 139 m2, zahrada 590 m2, pozemek 729 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40544
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  130 m²
 • Zastavěná plocha
  139 m²
 • Zahrada
  590 m²
 • Pozemek
  729 m²
 • Parkování
  venkovní stání na pozemku
 • Sklep
  -
 • PENB
  G

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.