Informace

Rodinný dům, 4+kk

Zděný bungalov z r. 2007 s pěkně upravenou prosluněnou zahradou je součástí klidné vilové zástavby města Nové Strašecí ležícího v sousedství CHKO Křivoklátsko. Místo poskytuje dostatečnou šíři služeb i pohodlné spojení s Prahou hromadnou dopravou nebo autem po dálnici D6.

Jednopodlažní dům se skládá z obývacího pokoje propojeného s kuchyní, jídelnou a jižně orientovanou zahradní terasou, dále tří ložnic (v hlavní ložnici je pracovní kout), 2 koupelen (1 s vanou a WC, 2. se sprchovým koutem a WC), spíže, zádveří a chodby. Na půdě je možné zřídit další místnost.

Podlahy jsou plovoucí laminátové a s dlažbou, okna plastová s dvojskly a předokenními roletami. Koupelna a chodba mají podlahové vytápění, zdrojem teplé vody je elektrokotel Dražice. Místnosti jsou vytápěny přímotopy a tím je zajištěn nízký tarif elektřiny. Plyn není do domu zaveden, ale v případě potřeby je na hranici pozemku. Parkovat lze na zpevněné ploše pod přístřeškem.

V Novém Strašecí fungují mateřské a základní školy, ZUŠ i gymnázium, 2 supermarkety a menší obchody včetně bezobalové prodejny nebo prodejny řemeslných piv z minipivovarů, poliklinika i sportoviště. Pohodlné spojení s Prahou zajišťují autobusy, cesta ke stanici metra Zličín trvá 45 minut, při cestách do centra Prahy lze využít i přímé vlakové spoje, cesta autem na okraj metropole zabere pouhých 20 minut. Okolní hluboké lesy CHKO Křivoklátsko nabízejí široké možnosti výletů pěšky i na kole.

Užitná plocha 127 m2, zastavěná plocha 166 m2, zahrada 846 m2, pozemek 1 012 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  127 m²
 • Sklep
  -
 • Zastavěná plocha
  166 m²
 • Zahrada
  846 m²
 • Pozemek
  1 012 m²
 • Parkování
  Na pozemku pod přístřeškem
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40996

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.