Informace

Rodinný dům, 2+kk

Pečlivě zrekonstruovaná stylová chalupa z počátku 20. století se nachází v malé obci Rataje nedaleko lázeňského města Bechyně.

Interiér se skládá z velké obytné kuchyně s jídelní a relaxační částí, 1 ložnice, koupelny a zádveří. K domu přiléhá stodola, v níž lze vytvořit další obytnou plochu.

Při rekonstrukci v r. 2015 byla vyměněna elektroinstalace, rozvody vody i odpadu, zhotoveny vnitřní omítky, nové podlahové krytiny, vyměněna okna a upravena koupelna. V r. 2017 došlo ke změně dispozice z 1+kk na 2+kk. V kuchyni je kachlová pec, v ložnici litinová kamna, v koupelně elektrický otopný žebřík. Ohřev vody bojlerem.

Ve vsi s bohatým kulturním a společenským životem funguje obchod, hospoda, tenisové, fotbalové i dětské hřiště. Přímo od domu je možné vyjet po cyklotrase. Obec leží v těsné blízkosti lesnatého přírodního parku Plziny a města Bechyně s krásným historickým jádrem. S Bechyní mají Rataje rychlé autobusové spojení.

Užitná plocha 83 m2, stodola cca 120 m2, pozemek 472 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  83 m²
 • Sklep
  -
 • Pozemek
  472 m²
 • Parkování
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  41741

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.