Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům, 5+1

Rodinný dům s krásnými výhledy do širokého okolí stojí obklopen udržovanou zahradou s bazénem v naprosto klidné ulici v oblíbené rezidenční čtvrti.

V suterénu jsou 2 průchozí obytné pokoje a sklepní prostory, v přízemí obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyní, vstupní hala a WC. Z jídelny je možné vstoupit na zastřešenou terasu s otevřeným výhledem na krajinu CHKO České Středohoří. Podkroví tvoří 2 ložnice, velká koupelna s oknem (vana, sprcha) a samostatná toaleta.

Dům je průběžně udržován, hlavní rekonstrukce proběhla v r. 2001. Podlahy jsou laminátové a vinylové, okna dřevěná s dvojskly. Dům je zabezpečen alarmem. Zdrojem tepla je nový plynový kotel. Na zahradě poskytující soukromí je bazén, studna a zahradní domek s krytým posezením. Parkování pro 2 vozy zajišťuje garáž a venkovní zastřešené parkovací stání.

Oblíbená lokalita Ústí nad Labem mezi pěkně upraveným parkem Severní Terasa a sídlištěm Hornická-Stará. Slepá ulice zajišťuje naprosté ticho, okolní zástavbu tvoří rodinné domy. Blízko je k nemocnici, gymnáziu i supermarketu. Zastávka trolejbusu se nachází pouhé 3 minuty chůze od domu.

Užitná plocha 170 m2, zastavěná plocha 279 m2, zahrada 293 m2, pozemek 572 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  170 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  -
 • Zastavěná plocha
  279 m²
 • Zahrada
  293 m²
 • Pozemek
  572 m²
 • Parkování
  Garáž pro 2 vozy
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42263

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.