Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Chata 2 + kk

Rekreační chata s pozemkem velkým téměř 1 000 m2 a s úchvatnými výhledy na zelené okolí stojí na krásném místě ve Středočeském kraji, v chatové oblasti malé vesničky nedaleko vodní nádrže Slapy a dvou přírodních parků. Pozemek je dle územního plánu vhodný pro individuální rekreaci (značka RI).

Chata byla vystavěna v r. 1967, od té doby procházela průběžnou údržbou a dílčími úpravami. Stavba je určena k rekonstrukci, namísto ní lze postavit i větší dům určřený k rekreaci. Stávající objekt je dispozičně řešen jako 2+kk.

Je zde přípojka elektrické energie, voda pochází z vlastní studny, odpady jsou svedeny do žumpy. Topení je na pevná paliva, ohřev vody bojlerem. Na pozemku je možné parkování, příjezd je po nezpevněné cestě (zpevněná komunikace je asi 50 m od pozemku).

Velmi pěkné místo v malebné krajině u přírodních parků Střed Čech a Hřebeny. V krátké dojezdové vzdálenosti je oblíbená rekreační oblast Slapy, daleko není ani do Českého krasu. Cesta z Prahy je pohodlná po dálnici D4, od kraje metropole trvá jízda jen asi 20 minut.

Užitná plocha 80 m2, zastavěná plocha 61 m2, zahrada 881 m2, pozemek 942 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  4 500 000 Kč / 191 083 €
 • Podlahová plocha
  80 m²
 • Sklep
  Ano
 • Zastavěná plocha
  61 m²
 • Zahrada
  881 m²
 • Pozemek
  942 m²
 • Parkování
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42771

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.