Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Rodinný dům, 5 + kk

Útulná vesnická chalupa poskytuje rekreační či trvalé bydlení na úžasném místě v blízkosti Kokořínska, Českého ráje, Jizerských i Lužických hor. Pečlivá a zároveň citlivá rekonstrukce celého domu respektující tradici, interiér promyšlený do posledního detailu, poctivé řemeslné prvky, vinný sklípek, pěkný výhled z oken i ze zápraží.

V přízemí je velká místnost s přípravou na kuchyni a krbová kamna, 2 pokoje, koupelna a vstupní síň. Podkroví tvoří otevřená galerie s pracovním koutem, 2 ložnice a úložný prostor.

Rekonstrukce celé chalupy probíhala dle architektonického návrhu a všechny prvky byly s úctou k tradici promýšleny do posledního detailu. Nová tepelně-izolační okna jsou jsou přesnými replikami původních. Interiérové dveře v lahvové barvě jsou vyrobené na zakázku z masivu, Zdi neruší žádné ostré rohy, sklípek s původní klenbou ručně skládanou cihlovou dlažbu. Podlaha v přízemí je dubová stejně jak schodiště, v kuchyni a koupelně je italská dlažba. Přízemí navíc zútulňují původní, ručně opracované trámy. Stavba je napojena na elektřinu a obecní vodovod, vytápění akumulačními přímotopy, ohřev vody bojlerem, odpady jsou řešeny jímkou. Na pozemku je možné zřídit parkovací stání.

Poloha domu umožňuje hezký výhled do údolí. Okolí nabízí spoustu výletních tras i další sportovní vyžití, v pěším dosahu je možnost koupání. Místo obklopují hned 4 chráněné krajinné oblasti: směrem na západ se rozkládá Kokořínsko-Máchův kraj, na jihovýchod Český ráj, na severovýchod Jizerské hory a na severozápad Lužické hory. Při trvalém bydlení je výhodou mateřská a základní škola přímo v obci, širší občanská vybavenost je pak v městě Český Dub nebo v Mnichově Hradišti.

Užitná plocha 106 m2, zastavěná plocha 80,5 m2, zahrada 139,5 m2, pozemek 220 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  5 600 000 Kč / 229 885 €
 • Podlahová plocha
  106 m²
 • Sklep
  Ano
 • Zastavěná plocha
  81 m²
 • Zahrada
  140 m²
 • Pozemek
  220 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  43158

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.