Informace

Rodinný dům, 2+kk

Nabídka chaty k rekonstrukci na krásném stavebním pozemku o výměře 1 863 m2, rozkládajícím se na výjimečném místě u hradu Svojanov, v přírodním parku Údolí Křetínky téměř nedotčeném moderní civilizací. Nádherné výhledy, čistý vzduch a turisticky atraktivní lokalita.

Chata má 1 nadzemní podlaží a podkroví, celková užitná plocha je cca 65 m2. V přízemí je společenská místnost a kuchyňka, v patře ložnice. Vytápění novými krbovými kamny. Stavba je obyvatelná, avšak vhodná ke kompletní rekonstrukci. Dle územního plánu zde může vzniknout i rodinný dům venkovského typu nebo zemědělská usedlost, pro stavbu postačuje územní souhlas.

V chatě je funkční elektrická přípojka (3x25), přívod kvalitní pitné vody k domu je ze studánky, který využívají i okolní chalupy. Na pozemku stojí dřevník a suchý záchod.

Nádherné místo uprostřed přírody, a přesto ne zcela na samotě, zaručuje dokonalé soukromí, klid i pocit bezpečí. Dominantou lokality s loukami, lesy a říčkami je turisticky oblíbená zřícenina gotického hradu Svojanov, v okolí jsou i další historické a přírodní památky. S okolními městy má Svojanov autobusové spojení několika linkami, cesta z Brna trvá autem necelou 1 hodinu.

Užitná plocha cca 65 m2. zastavěná plocha 37 m2, pozemek 1 863 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  65 m²
 • Sklep
  -
 • Zastavěná plocha
  37 m²
 • Zahrada
  1 826 m²
 • Pozemek
  1 863 m²
 • Parkování
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  43250

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.