Informace

Rodinný dům, 5+kk

Rodinný dům ve venkovském stylu, s velkým pozemkem, domkem pro hosty a garáží stojí na návsi obce Kaliště obklopené nádhernou posázavskou krajinou. Místo u řeky uprostřed lesů je zároveň pár minut jízdy od okraje Prahy.

Přízemí tvoří velká obytná místnost s obývacím pokojem, kuchyní a jídelnou, koupelna (s vanou), 1 ložnice a 2 velké skladovací místnosti. V patře jsou 2 ložnice, koupelna (se sprchovým koutem), samostatná toaleta a více než padesátimetrový otevřený prostor vhodný například pro hernu.

Částečně podsklepená stavba je zděná z cihel Porotherm, se střešní krytinou Tondach a plastovými i střešními dřevěnými okny. Podlahy jsou kombinace dřevěné a dlažby. Kuchyňské spotřebiče v retro stylu jsou od značky Gorenje, plně vybavenou kuchyni má i dům pro hosty. Vytápění hlavního domu elektrickým kotlem a krbovými kamny s výměníkem. Dům je napojen na obecní kanalizaci a vodovod, jsou zde i 2 studny. Parkování řeší garáž pro 4 vozy.

Malebné místo leží v kraji Josefa Lady nedaleko řeky Sázavy, ke jejímuž břehu lze dojít krátkou procházkou. Okolo domu vede naučná stezka, po dalších turistických nebo cyklistických stezkách v okolí se dá dostat k několika přírodním památkám a hradním zříceninám. Občanská vybavenost funguje v blízkých Choceradech a Ondřejově, Praha je pohodlně dostupná po dálnici D1.

Užitná plocha 251 m2, zastavěná plocha 188 m2, zahrada 1 744 m2, pozemek 1 932 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43294
 • Cena celkem
  15 800 000 Kč / 625 371 €
 • Podlahová plocha
  251 m²
 • Garáž
  Ano
 • Zastavěná plocha
  188 m²
 • Zahrada
  1 744 m²
 • Pozemek
  1 932 m²
 • Parkování
  Garáž pro 4 auta
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.