Informace

Rodinný dům, 4+1

Kouzelná roubenka se nachází na kraji obce s poetickým názvem Ráj, rozkládající se na Kokořínsku, v malebné krajině Karla Hynka Máchy. Stylová chalupa poskytující absolutní soukromí stojí bezprostředně obklopena lesy s působivými skalními útvary, místo je přitom vzdáleno necelou hodinu jízdy od Prahy.

Dominantu přízemí tvoří kuchyně s pecí, v minulém století byl přistavěn obývací pokoj se vstupem na terasu. V patře jsou 3 obytné místnosti, v boční části domu skladovací prostory z původních chlévů.

Velmi dobře udržovaná chalupa zachovává zdejší lidovou architekturu. Jádro budovy, která je kulturní památkou, pochází z počátku 19. století. Přízemí je zděné, patro roubené. Předzahrádku ohraničují zídky z pískovcových kvádrů.

Přímo od domu je možné vyrazit na některou z turistických nebo cyklistických tras, kromě mnoha přírodních úkazů se v blízkosti nachází také vesnická památková rezervace Olešno nebo lázeňské městečko Mšeno. Kombinace lesů, skal, hlubokých roklí a malých jezírek tvoří naprosto jedinečnou kombinaci, která spolu s čistým vzduchem a tichým prostředím bez ruchu z průmyslu či frekventovaných silnic zaručuje dokonalou relaxaci. Dopravní spojení s okolními městy zajišťuje autobus.

Užitná plocha 200 m2, zastavěná plocha 304 m2, zahrada 1003 m2, pozemek 4685 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43434
 • Cena celkem
  11 000 000 Kč / 435 385 €
 • Podlahová plocha
  200 m²
 • Zastavěná plocha
  304 m²
 • Zahrada
  1 003 m²
 • Pozemek
  4 685 m²
 • Parkování
  Venkovní stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.