Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruovaný byt s možností užívání společné zahrady, situovaný ve zvýšeném přízemí nově zrenovovaného domu v atraktivní tradiční vilové čtvrti Na Hřebenkách na rozhraní Prahy 5 a 6 v blízkosti Petřínských sadů. Čtvrť s mnoha architektonicky významnými stavbami se rozkládá nedaleko smíchovské pěší zóny na Andělu. Dopravní spojení zajišťuje autobusová linka s konečnou u stanice metra Karlovo náměstí, do centra se tak dá od domu dostat během necelých 10 minut. V bezprostřední blízkosti je k dispozici základní občanská vybavenost, nedaleko je též Francouzské lyceum. Lokalita vyniká množstvím zeleně, a to nejen ve vzrostlých soukromých zahradách, ale také v sousedních Petřínských sadech nebo nedalekých parcích Ladronka či Sacré Coeur.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, jedna ložnice s vestavěnou skříní, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba s vestavěnou skříní. 

Výhled do zeleně, dřevěné parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vyhřívaná podlaha v koupelně, elektrické vytápění přímotopy, spotřebiče Siemens, myčka. Nájemcům je k dispozici společná zahrada

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100294
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu vody: 2000 Kč měsíčně pro 1 osobu. Elektřina se platí zvlášť (převod na nájemce).
 • Podlahová plocha *
  52 m²
 • Celková plocha
  52 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.