Informace

Byt, 2+kk

Plně zařízený byt v 1. patře činžovního domu v klidné zelené části Žižkova, 4 minuty chůze od zastávky tramvaje s přímými spoji do centra (cca 15 min.). Dům stojí nedaleko rozhlehlého parku Třešňovka. Okolí nabízí plnou občanskou vybavenost: sportovní a rekreační areál Pražačka vč. krytého i venkovního bazénu, dětská hřiště, mateřské i základní školy, restaurace, obchod s potravinami.

Jihovýchodně orientovaný byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní chodba.

Na podlaze repasované parkety a dlažba, plastová okna s vnitřními žaluziemi, bezpečnostní vstupní dveře, ústřední vytápění, sklep o 2 m2. Bez výtahu. K dispozici od prosince 2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100303
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Zálohy na poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií pro 2 osoby 3.800 Kč/měs.
 • Podlahová plocha *
  53 m²
 • Celková plocha
  53 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.