Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu moderní zařízený byt ve 3. patře originální obytné polyfunkční budovy industriálního rázu "L 'Ocelot" v Praze 9 - Vysočanech, situované v sousedství stanice metra Českomoravská, O2 arény a Galerie Harfa, v pěším dosahu stanice metra Vysočanská a nákupního centra Fénix. Dům, architektonicky odkazující k místní industriální tradici, se stal v r. 2008 vítězem v kategorii rezidenčních projektů 10. ročníku soutěže Best of Realty. Jedinečná moderní budova kromě jiného nabízí bezpečnostní službu, kamerový systém, kvalitní vzduchotechniku, vstupy na čip a podzemní parkování.

Byt tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnice oddělená posuvnými dveřmi, en-suite koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta s bidetovou sprškou, šatna a vstupní chodba.

Betonové stropy, dřevěné podlahy, stěrka, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, centrální vytápění, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, centrální vypínač, TV, kolárna / kočárkárna v budově. Jižní orientace. K bytu náleží sklep a uzamykatelný box ve společném klimatizovaném vinném sklepě. Možnost pronájmu garážového stání v budově za 2000 Kč měsíčně. 

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100331
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, vytápění a spotřebu vody: 4.300 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  68 m²
 • Celková plocha
  68 m²
 • Parkování
  Garážové stání za 2000 Kč/měs.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.