Informace

Byt, 2+1

Nabízíme k pronájmu zařízený renovovaný byt v 1. patře udržovaného rohového bytového domu bez výtahu, situovaného v atraktivní části Vršovic v přímém sousedství náměstí Svatopluka Čecha, nedaleko Havlíčkových a Heroldových sadů a nákupního centra Eden. Příjemná lokalita v dobrém dosahu veškeré občanské vybavenosti a služeb, s tramvajovými a autobusovými spoji do centra a ke stanicím metra Náměstí Míru, I. P. Pavlova a Karlovo náměstí.

Byt tvoří obývací pokoj, plně vybavená samostatná kuchyň, ložnice orientovaná do tichého vnitrobloku, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní hala. 

Základní vybavení, parkety, dlažba, koberec a vestavěná skříň v ložnici, závěsy, plynový kotel, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100360
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a vodu cca 3300 Kč/měs. Spotřeba energií se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  71 m²
 • Celková plocha
  71 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.