Informace

Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu nezařízený byt v historickém centru Prahy. Byt se nachází v 1. patře udržovaného klasického bytového domu bez výtahu v klidné ulici pár kroků od nábřeží Vltavy, Žofína a Národního divadla. Prestižní lokalita v blízkosti mnoha historických a kulturních památek, s plnou občanskou vybaveností a množstvím kvalitních restaurací, bister a kaváren, v pěším dosahu stanic metra Karlovo náměstí a Národní třída.
 

Byt má obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň s jídelnou, 2 ložnice, koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu, šatnu a vstupní chodbu. 

Parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, velká vestavěná skříň v jedné z ložnic, vytápění infrapanely, pračka se sušičkou, myčka, mikrovlnná trouba. K dispozici od února 2023 (případně dříve). 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100390
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné služby a spotřebu vody: 1000 Kč/osoba/měsíc. Elektřina se platí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  96 m²
 • Celková plocha
  96 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.