Informace

Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu plně zařízený mezonetový byt ve 4., nejvyšším patře udržovaného klasického bytového domu s udržovanou oplocenou společnou zahradou, bez výtahu. Budova se nachází v klidné rezidenční lokalitě se spoustou zeleně v Praze 10 Strašnicích. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu a výbornou dopravní dostupností do centra, poblíž zastávky tramvaje, v pěším dosahu stanice metra Strašnická.

Ve spodní úrovni bytu se nachází obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatná toaleta, šatna s technickým zázemím a vstupní hala s vestavěnými úložnými prostory. V horním patře je umístěna galerie / ložnice pro hosty, v současnosti zařízená jako pracovna. 

Plovoucí laminátové podlahy, dlažba, vestavěné skříně v jedné ložnici, plynový kotel, pračka, myčka. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100415
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a vodu 3000 Kč/měs. Spotřeba energií se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  105 m²
 • Celková plocha
  105 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.