Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu stylově zařízený moderní byt s 25 m2 terasou a jihozápadní orientací, situovaný v 7. patře rezidenčního projektu Sedmikráska s privátní zahradou a podzemním parkováním. Budova se nachází pár kroků od zastávky tramvají, v bezprostředním sousedství nákupní galerie Harfa, několik bloků od stanice metra Českomoravská a Sazka Arény. 

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba s vestavěnými úložnými prostory. Terasa je přístupná z obývacího pokoje i z ložnice.

Laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, elektricky ovládané venkovní stínění, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, 3D LED SMART TV, videotelefon, zahradní nábytek, prostorný sklep, kamerový systém, vstupy na čip, výtah. Designové vybavení od italských značek Artemide, Ingo Maurer, Magis, Vitra, Pianca ap. V ceně je zahrnuto jedno garážové stání. K dispozici od února 2023.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100507
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné domovní služby a veškeré energie: 4800 Kč měsíčně.
 • Podlahová plocha *
  52 m²
 • Terasa
  25 m²
 • Celková plocha
  77 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.