Informace

Byt, 2+1

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný byt ve 2. patře udržovaného bytového domu bez výtahu. Dům stojí v klidné ulici v Praze 6 na Břevnově pár bloků od zastávky tramvají, 10 minut chůze od Pražského hradu, v rychlém dosahu parku Ladronka, letiště a četných mezinárodních škol. Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost, četné služby, restaurace, kavárny, obchody i kulturní a společenská zařízení. Rychlá je dostupnost ke stanicím metra Hradčanská a Malostranská (5 zastávek tramvají).

Byt tvoří prostorný obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelnou, ložnice s vestavěným úložným prostorem, orientovaná do vnitrobloku, dále koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100518
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné domovní služby a spotřebu vody: 600 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina se platí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  62 m²
 • Celková plocha
  62 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.