Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený renovovaný tichý byt s balkonem a velkými okny s výhledem do dvora, situovaný v 1. patře udržovaného renovovaného bytového domu s pěkně upraveným vnitroblokem, bez výtahu. Atraktivní lokalita v klidné ulici jen pár kroků od Karlova mostu, v pěším dosahu Staroměstského a Václavského náměstí, pár minut chůze k metru a tramvajím.

V bytě se nachází obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba. Z chodby je přístupný privátní balkon (k výhradnímu užívání nájemců).

Vysoké stropy, dřevěné parkety, dlažba, elektrický kotel, pračka, myčka, TV.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a vodu cca 2500 Kč měsíčně. Spotřeba elektřiny se hradí zvlášť.
 • Celková plocha
  48 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100548

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.