Informace

Byt, 1+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovanou nezařízenou garsoniéru ve 4. patře udržovaného bytového domu s výtahem v těsném sousedství parku na náměstí Jiřího z Lobkovic v klidném zákoutí pražských Vinohrad. Dům se nachází v lokalitě s plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí, v pěším dosahu nákupního a zábavního centra Atrium Flora a stanic metra trasy A - Flora a Želivského.

Byt má obývací pokoj / ložnici s plně vybaveným kuchyňským koutem a výhledem do okolní zeleně, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a vstupní halu.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, centrální topení, elektrický bojler na ohřev vody, roleta, pračka, kuchyň na míru, indukční varná deska, myčka, vstup do domu na čip, sklep. K dipozici od 1. února 2023.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100581
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, vodu, vytápění a elektřinu se platí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  31 m²
 • Celková plocha
  31 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.