Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu prostorný, částečně zařízený klimatizovaný byt s terasou a jedinečnými výhledy na zalesněné kopce nad Brněnskou přehradou, situovaný v 1. nadpodlaží moderního uzavřeného bytového domu Rezidence Laguna. Obytná budova se nachází na zcela tichém a klidném unikátním místě na konci slepé ulice v rekreační oblasti 50 metrů od přehrady a zároveň v rychlém dosahu MHD a plné vybavenosti a služeb jedné z nejoblíbenějších brněnských čtvrtí Bystrc.

Byt tvoří obývací pokoj (42 m2) s krbem, plně vybavenou otevřenou kuchyní a vstupem na terasu, 2 ložnice - 1 také se vstupem na terasu, koupelna (sprchový kout, vana, toaleta, bidet), samostatná toaleta, chodba a předsíň.

Kvalitní vybavení, hliníková okna Schüco s interiérovými žaluziemi, italská designová kuchyně, klimatizace v každém pokoji a průduchy krbu do všech pokojů, vestavěné skříně v předsíni, bezpečnostní systém, plynový kotel Wolf. K dispozici jsou 2 parkovací stání rychle přístupná přes terasu, vjezd přes závoru. Energeticky úsporná budova má vlastní zdroj vody ze studny.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100628
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Zálohy na společné služby 2.000 Kč měsíčně. Přepis elektřiny a plynu na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  109 m²
 • Terasa
  20 m²
 • Celková plocha
  129 m²
 • Parkování
  Dvě parkovací stání hned u bytu.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.