Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený, kompletně zrenovovaný byt s krásnými výhledy do zeleně v 5. patře udržovaného bytového domu s výtahem a společnou zahradou. Budova stojí ve vyhledávané rezidenční čtvrti pár minut chůze od stanice metra Dejvická a Vítězného náměstí, v pěším dosahu Pražského hradu a parku Stromovka. Lokalita s bohatou občanskou vybaveností v okolí, s rychlou dostupností do mezinárodních škol a na letiště. Za domem ve vnitrobloku se nachází společná vzrostlá zahrada a venkovní posilovna.

Nápaditý interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, šatna vybavená vestavěnými skříněmi a vstupní chodba. Byt je orientován na západ do tichého vnitrobloku se zahradou.

Dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka, myčka, základní nádobí, kabelové připojení UPC, sklepní kóje

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100689
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné domovní služby a spotřebu vody: cca 660 Kč měsíčně pro 1 osobu. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  40 m²
 • Celková plocha
  40 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.