Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný, kompletně zařízený byt s balkonem a výhledem do přilehlého parku, situovaný ve 3. patře dobře udržovaného renovovaného bytového domu s výtahem a společnou zahradou ve dvoře, pár minut chůze od stanice metra Dejvická. Výhodná lokalita s velmi rychlou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí, v pěším dosahu parku Stromovka a Pražského hradu. Snadná je i dostupnost na letiště v Ruzyni a do mezinárodních škol.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice, velká koupelna s vanou a toaletou, šatna s technickým zázemím a vstupní hala. K bytu náleží balkon s výhledem do zahrady ve vnitrobloku samostatně umístěný na patře.

Parkety, dlažba, bezpečnostní dveře, vysoké stropy, velká okna, nový plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba. K dispozici je sklep za 200 Kč měsíčně. Možnost pronájmu garážového stání 6 min. chůze od domu za dodatečný poplatek. K dispozici od 6. února 2023. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100712
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné služby a vodu: 1.100 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  62 m²
 • Balkon
  3 m²
 • Celková plocha
  65 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v nedalekých garážích.
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.