Informace

Byt, 3+kk

Zařízený renovovaný byt s balkonem, situovaný ve 3. patře udržovaného činžovního domu z 50. let, s výtahem. Klidná lokalita v přímém sousedství oblíbeného koupaliště Petynka, v pěším dosahu Pražského hradu, nedaleko Břevnovského kláštera a parku Ladronka. V rychlém dosahu plné občanské vybavenosti, výborné spojení do centra, na letiště a do mezinárodních škol. Autobusové a tramvajové spoje ke stanicím metra Hradčanská a Dejvická.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem, plně vybavenou kuchyní a přístupem na balkon, 2 samostatné ložnice s výhledem na koupaliště Petynka, koupelna s vanou, bidetem a toaletou, šatna s technickým zázemím a otevřená vstupní hala s vestavěnými skříněmi. Okna bytu jsou orientována na jihovýchod a severozápad.

Velká okna, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní zámek, předokenní rolety, centrální topení, myčka, mikrovlnná trouba, základní nádobí, sklep. Možnost parkování ve dvoře domu.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100732
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné služby, vodu a vytápění cca 3 500 Kč měsíčně pro 1 osobu. Elektřina se platí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  84 m²
 • Balkon
  4 m²
 • Celková plocha
  88 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.