Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu byt se 2 lodžiemi, situovaný ve 4. patře budovy, která je součástí moderního rezidenčního komplexu oceněného Grand Prix Architektů 2003. Komplex stojí v klidné lokalitě v Praze Podolí 7 minut chůze od stanice metra Pražského povstání, v pěším dosahu Vyšehradu. V uzavřeném objektu je 24/7 recepce, ostraha, kamerový systém, podzemní garáže a privátní udržovaný park s dětským hřištěm ve vnitrobloku. Lokalita v Podolí nabízí dostatek zeleně a skvělou dopravní dostupnost, nedaleko domu je autobusová zastávka se spoji ke stanici metra Pankrác. V pěším dosahu jsou mimo jiné dětská hřiště, fotbalový klub a sportovní areál. V blízkosti vede oblíbená cyklostezka podél Vltavy, nedaleko je plavecký stadion a Žluté lázně, jen pár minut autem golfový areál Hodkovičky. 

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a přístupem do lodžie, 2 ložnice s přístupem do sdílené lodžie, koupelna (vana se sprchovou zástěnou, bidet, toaleta), velká vybavená šatna s technickým zázemím, samostatná toaleta pro hosty a vstupní chodba. 

Klimatizace v hlavní ložnici, laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, velká vestavěná skříň v hlavní ložnici, elektricky ovládané předokenní žaluzie v dětské ložnici, vnitřní žaluzie, myčka, mikrovlnná trouba, alarm, sklep. K dispozici garážové stání za 2000 Kč měsíčně. 

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100782
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, vodu a vytápění cca 9700 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášt'.
 • Podlahová plocha *
  88 m²
 • Lodžie
  10 m²
 • Celková plocha
  98 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.