Informace

Byt, 1+kk

Nabízíme k pronájmu plně nově zrenovovanou, plně zařízenou garsoniéru ve zvýšeném přízemí kompletně zrekonstruovaného klasického činžovního domu s impozantní vstupní halou, krásnými zachovanými původními prvky, výtahem a dvorkem s posezením. Dům stojí v historickém centru Prahy v klidné ulici pár kroků od rotundy sv. Kříže z 12. století, Národního divadla, Betlémského náměstí a Karlova mostu, v pěším dosahu četných tramvajových linek a stanice metra Národní třída. Plná občanská vybavenosti je dostupná v blízkém okolí.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, ložnice oddělená příčkou, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba.

Velká okna, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné úložné prostory, centrální vytápění, pračka, myčka, indukční varná deska, alarm, vstup do budovy na čip, kamerový systém. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100801
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné služby, vytápění a spotřebu vody: 4500 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Celková plocha
  50 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.