Informace

Byt, 1+kk

Zařízený byt v atraktivní lokalitě u Stromovky. Nabízíme k pronájmu renovovanou garsoniéru v 6. patře dobře udržovaného bytového domu s výtahem v klidné letenské ulici lemované stromy v bezprostředním sousedství parku Stromovka, minutu chůze od Letenského náměstí. Budova stojí v oblíbené rezidenční lokalitě s četnými tramvajovými spoji, v rychlém dosahu stanic metra Hradčanská a Vltavská, 15 minut chůze do centra. V pěším dosahu je bohatá občanská vybavenost, nespočet restaurací, kaváren, trendy bister a možnosti kulturního vyžití, Letenský park a Pražský hrad, rychlé je také spojení na letiště a do mezinárodních škol.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a ložnicovou částí, koupelna (vana se sprchovou zástěnou, toaleta), úložná / technická komora a vstupní chodba s šatní skříní. Byt je orientován do vnitrobloku budovy. 

Laminátové podlahy, dlažba, elektrický kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, kočárkárna / kolárna v domě.

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100827
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu vody: 1000 Kč měsíčně pro 1 osobu. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).
 • Podlahová plocha *
  48 m²
 • Celková plocha
  48 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.