Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu zařízený byt ve 2. patře moderního bytového domu s výtahem a parkováním ve výhodné lokalitě na rozhraní Vinohrad a Vršovic. Dům se nachází pouhé 2 minuty chůze od oblíbeného parku Havlíčkovy sady, v oblasti s rychlým spojením do centra - 2 krátké zastávky tramvají od stanice metra Náměstí Míru s kvalitní občanskou vybaveností v okolí.

Interiér tvoří rohový obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna (vana se sprchovou zástěnou, toaleta) a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi.

Vinylové podlahy, dlažba, velká okna, bezpečnostní vstupní dveře, elektricky ovládané předokenní žaluzie, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, sklep o 8 m2. Vstup do budovy a výtah na čip. Parkovací stání v garáži za 2.000 Kč/měs. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100843
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za domovní služby činí 4.620 Kč měsíčně. Záloha na vytápění, vodu a elektřinu je 4.260 Kč měsíčně.
 • Podlahová plocha *
  81 m²
 • Celková plocha
  81 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.