Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 1+kk

Nabízíme k pronájmu garsoniéru s možností parkování v garáži, situovanou v 1. patře moderního, vysoce kvalitního rezidenčního komplexu Maison Ořechovka s 24/7 recepcí, vytvořeného dle návrhu ateliéru QARTA architektura. Budova stojí v prémiové lokalitě vilové čtvrti Ořechovka v Praze 6 na pomezí Střešovic a Dejvic s množstvím zeleně, v rychlém dosahu občanské vybavenosti, mezinárodních škol Riverside School – Junior High a ISP (International School of Prague) a letiště Václava Havla. Projekt zvítězil v soutěži o Realitní projekt roku 2020 - Nejlepší projekt v ČR.
 

Interiér tvoří obývací pokoj / ložnice s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba. 

Dřevěné masivní podlahy, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, elektricky ovládané předokenní žaluzie, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, videotelefon, sklep, kočárkárna a kolárna, bezpečnostní kamery. K dispozici garážové stání za 2.000 Kč/měsíc.

Vybavení

 • Výtah

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, vodu a vytápění: 3500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.
 • Celková plocha
  29 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100866

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.