Informace

Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený byt se 2 koupelnami, terasou a zahradou kolem celého obvodu, situovaný v přízemí nízkoenergetické budovy v moderním rezidenčním komplexu Suomi Hloubětín u říčky Rokytky. Projekt se nachází v klidné přírodní lokalitě na okraji parku Zahrádky s dětským hřištěm a fitness stezkou Rokytka. Poblíž je zastávka tramvají, v blízkém dosahu pak obchodní centra Fénix a Galerie Harfa a Sazka Aréna, v pěším dosahu jsou stanice metra Kolbenova a Hloubětín na trase B.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a přístupem na terasu, hlavní ložnice s vestavěnou skříní a koupelnou (sprchový kout, toaleta), další dvě ložnice, samostatná koupelna (vana), samostatná toaleta a vstupní hala. Všechny hlavní místnosti mají přístup na zahradu.

Dřevěné podlahy z masivu, dlažba, vysoké stropy, francouzská okna, sítě proti hmyzu, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, videotelefon, alarm, sklep, zahradní domek, sekačka na trávu, zahradní gril, vstup do budovy na čip, výtah, privátní přípojka na nabíjení elektromobilu. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání, 2. stání je k dispozici na dodatečný poplatek. K dispozici od dubna 2023.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100914
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na domovní služby 7.500 Kč/měs. Elektřina - převod na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  99 m²
 • Terasa
  10 m²
 • Celková plocha
  109 m²
 • Zahrada
  110 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.