Informace

Byt, 1+kk

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovanou zařízenou garsoniéru ve 3. patře bytového domu s výtahem v klidné ulici v lokalitě širšího centra, ve čtvrti Žižkov se svou autentickou atmosférou. Budova stojí nedaleko parku Vrch Vítkov, v místě s veškerými službami a snadnou dostupností MHD. V okolí se nachází kvalitní občanská vybavenost, blízko je Žižkovské divadlo Járy Cimrmana i známý tunel pro pěší a cyklisty propojující Žižkov s trendy čtvrtí Karlín. Kousek od domu je zastávka autobusu, kterým se lze dostat k přestupní stanici metra Florenc, 5 minut chůze je vzdálena tramvajová zastávka.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a příčkou oddělenou ložnicovou částí, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba s vestavěnou skříní. 

Vinylová podlaha, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, nová dřevěná zvukotěsná okna, elektrický kotel, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, TV, videotelefon, sklep

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101138
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu vody: 1200 Kč měsíčně pro 1 osobu. Elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  32 m²
 • Celková plocha
  32 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.