Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený byt s krásným výhledem na Prahu, situovaný ve 2. patře udržovaného funkcionalistického bytového domu z r. 1937, s výtahem, v prestižní vilové čtvrti se spoustou zeleně. Budova stojí v klidné ulici na Vinohradech v pěším dosahu sadů Bratří Čapků, Heroldových a Bezručových sadů, a také stanic metra Jiřího z Poděbrad a Flora na trase A, v oblasti s veškerou občanskou vybaveností a službami v blízkém okolí.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, do tichého dvora orientovaná ložnice se sprchovým koutem, vybavenou šatnou a velkou vestavěnou skříní, koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní hala s velkou vestavěnou skříní. 

Původní dřevěné parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, pračka se sušičkou, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, TV. Možnost pronájmu garážového stání za cca 4500 Kč měsíčně v nedalekých garážích. 

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101279
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a vytápění cca 3.500 Kč měsíčně, plus spotřeba elektřiny.
 • Podlahová plocha *
  55 m²
 • Celková plocha
  55 m²
 • Parkování
  Možnost pronájmu parkovacího stání v nedalekých garážích.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.