Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu nezařízený klimatizovaný mezonetový byt, situovaný v 5. patře Rezidence Vinohrad - kvalitně zrekonstruovaného rohového bytového domu s výtahem. Budova stojí na pomezí Žižkova a Vinohrad nedaleko stanice metra Jiřího z Poděbrad, s bohatou občanskou vybaveností a službami v blízkém dosahu. Hřiště pro děti a park s lavičkami se nachází naproti domu, v pěším dosahu jsou parky Parukářka a Mahlerovy sady a také nákupní centrum Atrium Flora, rychlá je i dostupnost do centra (tramvajové zastávky Olšanské náměstí a Radhošťská).

Ve spodní úrovni bytu se nachází obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, toaleta a vstupní chodba s vestavěnou skříní. V horním patře je hlavní ložnice s vybavenou šatnou, ložnice s vyklápěcí postelí a koupelna (vana se sprchovou zástěnou, toaleta). 

Klimatizace, dřevěné podlahy, dlažba, vnitřní žaluzie, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, kombinovaná trouba, vinotéka, sklep. V ceně je zahrnuto garážové stání vzdálené cca 400 m od domu. 

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101376
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, vytápění a spotřebu vody: 5.000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  74 m²
 • Celková plocha
  74 m²
 • Parkování
  Garážové stání 400 m od domu.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.