Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu světlý zařízený klimatizovaný půdní byt se 2 koupelnami, terasou o 50 m2 a výhledy do zeleně, situovaný ve 4. patře rekonstruovaného bytového domu bez výtahu. Budova, která stojí v klidné lokalitě s jedinečnou atmosférou starého Braníku, nabízí příjemné bydlení nedaleko břehu Vltavy a masivu Branických skal, s rychlou dostupností do centra - zastávky tramvají a autobusů jsou pár kroků od domu. V blízkém dosahu je k dispozici plná občanská vybavenost, parky se vzrostlou zelení, sportovní a golfové hřiště, plavecký bazén a koupaliště v nedalekém Podolí, in-line stezka a cyklostezka po nábřeží Vltavy.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, spíží a terasou, hlavní ložnice s vybavenou šatnou a en-suite koupelnou (vana, sprchový kout, toaleta), ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta) a patrem na spaní, technická místnost s vanou, toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. 

Klimatizace, masivní dřevěné podlahy, koberce v ložnicích, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, dostatek úložných prostor, plynový kotel, pračka, sušička, myčka, TV, sklep o 15 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101428
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu vody: 1000 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  145 m²
 • Terasa
  50 m²
 • Celková plocha
  195 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.