Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený klimatizovaný byt s orientací do vnitrobloku v 6. patře moderní polyfunkční budovy navazující na původní dům, který se proslavil svou rondokubistickou fasádou z 20. let minulého století a vyhlášenou cukrárnou Myšák. Budova s 24/7 recepcí, ostrahou a podzemním parkováním leží v centru Prahy jen pár kroků od Františkánské zahrady a Václavského náměstí se stanicemi metra Můstek a Muzeum. Prestižní adresa v těsném sousedství koncertního klubu a kina Lucerna, několika divadel, množství obchodů, butiků, bister a restaurací.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, ložnice s en-suite koupelnou (vana, toaleta, bidetová sprška), toaleta pro hosty a vstupní chodba. 

Klimatizace, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, předokenní žaluzie, centrální vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, nádobí, videotelefon, alarm, vstupy na čipovou kartu. 

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu energií ve výši 7.000 Kč měsíčně se hradí zvlášť.
 • Celková plocha
  65 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  101493

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.