Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu nezařízený mezonetový byt s balkonem v 6. patře klasického rekonstruovaného bytového domu s výtahem a upraveným dvorem s posezením. Budova stojí v centrální části Holešovic s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu, s tramvajovými spoji ke stanicím metra Vltavská, Nádraží Holešovice (trasa C) nebo Palmovka (trasa B). Lokalita s výbornou dostupností do centra, v blízkosti se nachází Squash Holešovice, golfové hřiště (driving range) Rohanský ostrov, Galerie moderního umění DOX, známá Pražská tržnice a mnoho divadel a hudebních klubů – SaSaZu, La Fabrika, Rock Opera, Jatka 78.

Ve spodním patře bytu se nachází obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a balkonem s výhledem do vnitrobloku, šatna s technickým zázemím, toaleta a vstupní chodba. V horní úrovni je hlavní ložnice s velkou vestavěnou skříní, pracovna / 2. ložnice s vestavěnou skříní a úložnými prostory a koupelna s vanou a toaletou. 

Masivní dubové podlahy, vytápěná dlažba, dostatek úložných prostor, elektricky ovládané předokenní žaluzie, trojskla v oknech, plynový kotel, myčka, mikrovlnná trouba. Možnost pronájmu garáže vzdálené 15 minut od domu. 

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101497
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu vody 900 Kč/os./měs. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  80 m²
 • Balkon
  3 m²
 • Celková plocha
  83 m²
 • Parkování
  Možnost pronájmu garáže 15 minut od domu.
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.