Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný, plně zařízený byt s terasou a impozantními výhledy na město, Pražský hrad, Vyšehrad a řeku Vltavu, situovaný ve 3. patře nově zrenovovaného bytového domu s výtahem. Budova se nachází v klidné ulici v Praze 4 Podolí nedaleko areálu ČT a několika parků, v blízkosti je stanice metra Pražského povstání (trasa C). V rychlém dosahu je k dispozici plná občanská vybavenost, business centrum Pankrác i mezinárodní školy v Praze 4. V blízkém okolí se nachází Podolský bazén, sportovní areál (tenisové, fotbalové, basketbalové a parkurové hřiště), oblíbená cyklostezka, venkovní posilovna a Žluté lázně.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na terasu, ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi. 

Klimatizace, vybavení na míru, vinylová podlaha, dlažba, pračka se sušičkou, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, videotelefon, sklep

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101692
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu energií 5 000 Kč měsíčně.
 • Podlahová plocha *
  42 m²
 • Celková plocha
  42 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.