Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu nezařízený byt, situovaný v přízemí v rezidenčním projektu Zahradní čtvrť, situovaném v klidné rezidenční zástavbě na Zbraslavi, cca 20 min. jízdy autem do centra Prahy. Budova stojí nedaleko lesoparků v Záběhlicích a Belveder s pěkným výhledem na kopec Závist na protějším břehu Vltavy, v blízkosti letního kina a četných sportovišť vč. bikeparku a skateparku. Oblast s pravidelnými autobusovými spoji ke stanici metra Smíchovské nádraží a komerčnímu centru Anděl, 15 min. na letiště, v blízkém dosahu několika golfových hřišť a Slapské přehrady. 

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, ložnice s velkou skříní, koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní chodba. 

Laminátové plovoucí podlahy, dlažba, koberec v ložnici, bezpečnostní vstupní dveře, vnitřní žaluzie, myčka, mikrovlnná trouba. V ceně je zahrnuto venkovní parkovací stání

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101717
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, vodu a vytápění 3.800 Kč měsíčně. Spotřeba elektřiny se hradí zvlášť - převod na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  46 m²
 • Celková plocha
  46 m²
 • Parkování
  Venkovní parkovací stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.