Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu nově zrenovovaný byt, situovaný ve 3. patře dobře udržovaného zrekonstruovaného bytového domu bez výtahu na pomezí Žižkova a Vinohrad. Výhodná lokalita v pěším dosahu Riegrových sadů, s plnou občanskou vybaveností a službami v blízkém okolí, pár minut chůze od náměstí Jiřího z Poděbrad se stanicí metra, zastávkou tramvaje, kvalitními restauracemi, bistry a kavárnami a také se stanovištěm oblíbených farmářských trhů.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, ložnice s malou úložnou komorou, průchozí ložnice přes koupelnu, koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní hala. Obě ložnice jsou orientovány do tichého dvora. 

Původní parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, kuchyň zn. Poggenpohl, kuch. spotřebiče zn. Siemens, myčka, balkony v mezipatrech domu. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101742
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu vody: 1000 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  80 m²
 • Celková plocha
  80 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.