Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu nezařízený byt s privátní zahradou, situovaný v 1. patře krajního řadového rodinného domu na okraji Kobylis v Praze 8. Dům se nachází v sousedství oblíbeného Ďáblického háje, v klidné rezidenční lokalitě s plnou občanskou vybaveností a službami v blízkém dosahu a dobrým spojením do centra. Nejbližší stanice metra jsou Ládví a Střížkov na trase C.

Byt tvoří obývací pokoj, plně vybavený kuchyňský kout, jídelna, 2 ložnice, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní chodba. V přízemí domu se nachází společná vstupní chodba s šatní skříní. Nájemci mohou využívat velkou část zahrady

Vinylové plovoucí podlahy, dlažba, plynové vytápění, pračka, myčka, sekačka na trávu, zahradní domek. Garáž.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102320
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu energií se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  80 m²
 • Celková plocha
  80 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.