Informace

Byt, 2+1

Nabízíme k pronájmu nezařízený byt s pěknými výhledy a zachovanými původními řemeslnými prvky v 1. patře zrekonstruovaného secesního viladomu z r. 1910 se společnou zahradou. Byt má atraktivní polohu v tradiční vilové čtvrti Hřebenka na rozhraní Prahy 5 a 6 v blízkosti Petřínských sadů, nedaleko parků Ladronka a Sacré Coeur. Čtvrť s mnoha architektonicky významnými stavbami se rozkládá nedaleko smíchovské pěší zóny na Andělu. Dopravní spojení zajišťuje autobusová linka s konečnou u stanice metra Karlovo náměstí, do centra se tak dá od domu dostat během necelých 10 minut. V blízkosti se nachází dobrá občanská vybavenost, nedaleko funguje též Francouzské lyceum.

Interiér bytu nabízí plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj, ložnici, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu, technickou místnost a velkou vstupní chodbu. 

Parkety, dlažba, dřevěná okna s izolačními protihlukovými skly, původní mosazné kličky, elektrický kotel, pračka, myčka, posezení na společné zahradě. Bez výtahu. K dispozici od října 2023 (případně dříve). 

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102449
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a vodu cca 2.300 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť - převod na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  69 m²
 • Celková plocha
  69 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.