Informace

Byt, 5+kk

Nabízíme pronájem moderního 5pokojového bytu v novostavbě viladomu umístěného v lukrativní lokalitě na pomezí bratislavské Kalvárie a Horského parku. Díky jihozápadní orientaci a výjimečné poloze v širším centru města a zároveň v dostatečné vzdálenosti od každodenního ruchu umožňuje tento velkometrážní byt příjemné bydlení v poklidném prostředí se zelení, jen pár minut autem od nejužšího centra města.

Přízemí bytu tvoří obývací pokoj s krbem a kuchyní se vstupem na terasu. Podlaží doplňuje koupelna s toaletou, prádelna, technická místnost, serverovna a samostatný prostor vhodný na fitness. Horní podlaží bytu se skládá ze 3 ložnic s vlastní koupelnou a toaletou. Z hlavní ložnice a druhého pokoje vede přímý vstup na balkon s rozlohou 40 m2 s výhledem do zeleně Horského parku.

Vybavení bytu zahrnuje bezpečnostní vstupní dveře, gresovou velkoformátovou dlažbu, bezfalcové dveře značky Sapeli a francouzská hliníková okna s vnějšími elektricky ovládanými hliníkovými žaluziemi. V kuchyňské lince jsou zabudované spotřebiče Ariston Hotpoint. Nadstandardní vybavení obsahuje i osobní výtah, podlahové vytápění a klimatizaci všech pokojů, centrální vysavač, alarm a videovrátného. Ohřev teplé vody řeší vlastní plynový kotel Viessmann a na střeše umístěné solární panely. Nájemcům je k dispozici upravená zahrada ve vnitřním areálu.

Parkovací stání jsou zajištěna na uzavřeném dvoře. Bezproblémové parkování je však možné i na ulici. Při dlouhodobém nájmu lze byt dozařídit.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102505
 • Měsíční nájemné
  124 166 Kč / 4 900 €
 • Poplatky za služby
  700 EUR
 • Podlahová plocha *
  315 m²
 • Terasa
  58 m²
 • Celková plocha
  373 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  A
 • K dispozici od
  Ihned
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.