Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme na pronájem nový, částečně zařízený byt s lodžií a pěknými výhledy do okolí, situovaný ve 4. patře budovy s výtahem v nově postaveném rezidenčním komplexu GreenPort Strašnice s dětským hřištěm ve vnitrobloku, v klidné čtvrti se spoustou zeleně na rozhraní Vinohrad a Strašnic. Dům stojí v lokalitě s rychlým spojením do centra - v blízkém dosahu stanic metra Strašnická a Želivského a plné občanské vybavenosti a služeb. V blízkosti domu je zastávka autobusu, nedaleko se nachází také Malešický park, Malešický les a sportovní areál Hector. Budova bezprostředně sousedí s budovaným projektem Hagibor, kde bude po dokončení nová kompletní občanská vybavenost i plánovaný městský park. 

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, jedna ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, technická komora a vstupní hala. Lodžie je přístupná z obou hlavních místností. 

Rekuperace, vinylové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěná skříň v ložnici a chodbě, předokenní žaluzie, centrální vytápění, podlahové topení v koupelně, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, sklep, servisní stojan a myčka kol před domem. V ceně je zahrnuto garážové stání

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102808
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, vytápění a spotřebu vody: 3500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Lodžie
  4 m²
 • Celková plocha
  55 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.