Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený, architektem navržený a nadstandardně vybavený byt se 2 předzahrádkami a parkováním v přízemí nové rezidence Aalto Cibulka v klidné části Prahy 5 obklopené zelení. Projekt se soukromým vnitroblokem s dětským hřištěm a vodním prvkem stojí na okraji přírodního lesoparku, v lokalitě s řadou příležitostí pro sport i odpočinek, poblíž je sportovní centrum, tenisové kurty či golfové hřiště. Komplex má vlastní vchod do lesa. Rušná křižovatka Anděl s množstvím obchodů a restaurací je autem vzdálená 10 minut, MHD 15 minut. V ulici Naskové je zastávka autobusu.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, pracovním koutem a přístupem na zastřešenou terasu a předzahrádku, 2 ložnice orientované na severovýchod s přístupem na druhou terasu s předzahrádkou, koupelna, toaleta, technická / úložná komora a vstupní chodba. Na předzahrádce stojí zahradní domek pro uskladnění venkovního náčiní.

Nadstandardní vybavení na míru, dřevěné podlahy, dlažba, vestavěné skříně a úložné prostory v chodbě a ložnicích, okna s dálkově ovladatelnými (přes Wi-Fi) motorizovanými venkovními žaluziemi Somfy s automatický programovatelným světelným senzorem a sítěmi proti hmyzu, LED osvětlení a svítidla značky Nordlux, nejvyšší řada Wi-Fi spotřebičů Siemens, mikrovlnná trouba, parní trouba, indukční varná deska, myčka, vinotéka, deska z umělého kamene v koupelně, alarm, sklep. V ceně je zahrnuto parkovací stání v podzemních garážích.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102835
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné služby, vodu a vytápění: 6000 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  78 m²
 • Celková plocha
  78 m²
 • Přední zahrada
  88 m²
 • Parkování
  Parkovací stání v podzemních garážích.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.