Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu nový nezařízený byt se 3 galeriemi, lodžií a krásnými výhledy na Prahu, situovaný ve 4. patře nedávno postaveného bytového komplexu PARVI Cibulka na místě bývalé industriální haly Meopta. Budova se společnou recepcí a parkem ve vnitrobloku se nachází v klidné rezidenční lokalitě na okraji přírodní rezervace Vidoule, v sousedství lesoparku Cibulka. V rychlém dosahu komplexu se nachází stanice metra Jinonice, vlaková stanice Cibulka se spoji k Andělu a do centra, dobře dostupné je také obchodní centrum Nový Smíchov / Anděl a Německé gymnázium. Plná občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, galerií a přístupem do lodžie, 2 ložnice s galeriemi a výhledy do vnitrobloku, koupelna s vanou a toaletou, technická místnost, samostatná toaleta s bidetovou sprškou a vstupní chodba s vestavěnou skříní. 

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, elektricky ovládané předokenní žaluzie, centrální vytápění, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, lednice amerického typu, mikrovlnná trouba, videotelefon, sklep, kamerový systém, kočárkárna, místnost na mytí kol v domě. V ceně je zahrnuto garážové stání

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102848
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, vodu a vytápění 6.000 Kč měsíčně. Elektřina se hradi zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  121 m²
 • Lodžie
  10 m²
 • Celková plocha
  131 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.