Informace

Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu nový nadstandardní nezařízený byt se 2 koupelnami, malou terasou a přístupem na společnou zahradu ve 2., nejvyšším patře Rezidence U Hvězdy - nedávno postaveného pasivního bytového domu s krásně upravenou zahradou přímo sousedící s Oborou Hvězda. Lokalita nabízí množství zeleně, bohatý výběr služeb a rychlé spojení do centra i na letiště. V pěším dosahu je dobrá občanská vybavenost, dětská hřiště, v rychlém dosahu jsou velké zelené plochy ideální pro sport i relaxaci: kromě Obory Hvězda též park Ladronka nebo přírodní rezervace Divoká Šárka. Popularitu čtvrti ještě zvedla stanice metra Petřiny, díky níž je centrum vzdáleno pouhých 10 minut jízdy. Stejně rychlá je i cesta autem na letiště. Kromě metra lze využít i několik tramvajových a autobusových spojů.
 

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnice s vestavěnou skříní a en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), další dvě ložnice, druhá koupelna (vana), samostatná toaleta, úložná komora a vstupní chodba s přístupem na terasu

Rekuperace, inteligentní ovládání domácnosti, dřevěné podlahy, dlažba, elektricky ovládané předokenní rolety, vyhřívaná podlaha v koupelně, pračka, kuchyňské spotřebiče Siemens, myčka, videotelefon, sklep. V ceně je zahrnuto jedno garážové stání, druhé je k dispozici za dodatečný poplatek. 

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102989
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, vytápění a spotřebu vody: 8500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  119 m²
 • Terasa
  6 m²
 • Celková plocha
  125 m²
 • Parkování
  1-2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  A
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.