Informace

Byt, 1+kk

Nabízíme k pronájmu zařízenou garsoniéru s pěkným výhledem v přízemí zrenovované funkcionalistické vily se společnou terasou a krásným výhledem na panorama Prahy, na Vyšehrad a do okolní zeleně. Dům stojí ve svahu v klidné slepé ulici v přímém sousedství parku Santoška, v lokalitě s rychlým spojením do centra, 7 minut chůze ke stanici metra Anděl a obchodně zábavní zóně Nový Smíchov / Anděl a občanské vybavenosti v okolí, v rychlé dostupnosti do Francouzského lycea.
 

Byt tvoří obývací pokoj / ložnice s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a chodba a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. Nájemci mohou využívat společnou terasu v domě. 

Přírodní materiály, parkety, dlažba, plynový kotel na vytápění, elektrický kotel na ohřev vody, pračka se sušičkou, TV, videotelefon. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103142
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu energií: 5000 Kč měsíčně.
 • Podlahová plocha *
  48 m²
 • Celková plocha
  48 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.