Informace

Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný, architektkou navržený nezařízený byt s možností užívání společné terasy a zahrady ve vnitrobloku, situovaný v přízemí bytového domu v žádané prestižní rezidenční čtvrti Bubeneč. Klidná lokalita s veškerou občanskou vybaveností a službami v blízkém okolí, pár minut chůze od parku Stromovka a stanic metra Hradčanská a Dejvická s velmi rychlým spojením do centra, v rychlém dosahu četných mezinárodních škol a letiště Václava Havla.

Byt tvoří prostorný obývací pokoj s velkou vestavěnou skříní a přístupem na společnou terasu a zahradu, plně vybavená kuchyň s jídelnou, hlavní ložnice s vybavenou šatnou, druhá ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta, technická místnost a vstupní chodba s vestavěnou skříní a úložným prostorem. 

Dřevěné dubové podlahy, stěrky, špaletová okna, bezpečnostní vstupní dveře, vnitřní stínící rolety, plynový kotel, podlahové vytápění v koupelně, na toaletě a vstupní chodbě, myčka, mikrovlnná trouba, varná deska, lednice, dobrá izolace oken, mříže na oknech do ložnic, alarm, prostorný sklep


Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103293
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu vody: 3.000 Kč měsíčně. Elektřina a plyn se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  124 m²
 • Celková plocha
  124 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.