Informace

Byt, 3+kk

Byt v Rezidenci Chateau Troja. Nabízíme k pronájmu nezařízený klimatizovaný byt, situovaný ve zvýšeném přízemí moderního rezidenčního komplexu s upraveným zeleným vnitroblokem, nadstandardními službami vč. 24/7 recepce a ostrahy a podzemním parkováním. Rezidence se nachází v klidné lokalitě pár kroků od nábřeží Vltavy, v těsné blízkosti Trojského zámku a pražské ZOO, nedaleko Botanické zahrady. Poblíž vede oblíbená cyklostezka podél Vltavy, nedaleko je také vstup do parku Stromovka a mnoho možností sportovního vyžití. Dostupnost do centra Prahy je cca 15 minut, dopravní spojení zajišťují autobusové spoje ke stanici metra linky C Nádraží Holešovice, v blízkém dosahu je také vjezd do tunelového komplexu Blanka.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, hlavní ložnice s velkou vestavěnou skříní, ložnice s výhledem do vnitrobloku, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, samostatná toaleta pro hosty a vstupní hala. 

Klimatizace, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, rolety, centrální vytápění, podlahové topení v koupelně, myčka, indukční varná deska, umývárna na kola v garáži, sklep. V ceně je zahrnuto garážové stání

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103313
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, spotřebu vody a vytápění: 7000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).
 • Podlahová plocha *
  65 m²
 • Celková plocha
  65 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.