Informace

Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný zařízený byt v 1. patře udržovaného měšťanského domu stojícího v historickém jádru Prahy, v bezprostřední blízkosti Týnského chrámu, Ungeltu a Staroměstského náměstí. Po několik staletí osídlená lokalita má silného genia loci. Byt se nachází v atraktivní lokalitě Starého Města s mnoha památkami i luxusními obchody, širokým výběrem restaurací, barů a kaváren, s divadly, kostely a galeriemi. V docházkové vzdálenosti je stanice metra linky A Staroměstská i linky B Náměstí Republiky a také zastávky tramvají. Zeleň a odstup od ruchu města nabízí zahrada Za svatyněmi u Anežského kláštera nebo Letenské sady na protějším břehu Vltavy.

Interiér bytu tvoří rohový obývací pokoj s výhledem na Týn a Staroměstské náměstí, plně vybavený kuchyňský kout, 2 samostatné ložnice, 3. ložnice / pracovna přístupná z obývacího pokoje, koupelna s vanou, samostatná toaleta, technická komora a vstupní chodba.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, parkety, dlažba, vestavěná skříň v jedné ložnici, plynový kotel, podlahové vytápění v koupelně, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba. Bez výtahu. 
 

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  48 500 Kč / 1 990 €
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu vody je zahrnuta v nájmu. Elektřina a plyn se hradí zvlášť.
 • Celková plocha
  105 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  103325
 • K dispozici od
  Ihned

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.