Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme na pronájem nezařízený byt, situovaný v přízemí bytového domu v klidné ulici nedaleko fotbalového stadionu Ďolíček (Bohemians Praha) a cyklostezky podél Botiče. V bezprostředním okolí funguje bohatá občanská vybavenost, blízko je také obchodní centrum Eden a oblíbené Havlíčkovy sady. Kromě tramvají ze zastávky vzdálené pár kroků od domu lze k cestám do centra využívat i vlakové spojení z nedalekého vršovického nádraží.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, ložnice s vestavěnou skříní, koupelna s vanou a toaletou, velká úložná komora a vstupní chodba. Byt je orientován do klidné zeleně. 

Výhledy do zeleně, laminátové podlahy, dlažba, předokenní bezpečnostní rolety, centrální vytápění, podlahové topení v koupelně, pračka se sušičkou, myčka. V ceně je zahrnuto vyhrazené venkovní parkovací stání

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103517
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, spotřebu vody a vytápění: 4000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  53 m²
 • Celková plocha
  53 m²
 • Parkování
  Vyhrazené venkovní parkovací stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  Není vyžadován
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.